Kontaktpersoner


Vattenverk
Hans Gullberg sammankallande
Husnr 60
mobil 070-513 82 52
e-post r.lennart.andersson@telia.com
Göran Rydhamn
Husnr 42
mobil 070-398 48 15
e-post goran.rydhamn@telia.com
Lennart öhman
Husnr 10
mobil 070 – 509 23 75
e-post birgitta.ohman@comhem.se
Vägar
John Lönnberg
Husnr 63
mobil 070-659 25 98
e-post john.lonnberg@telia.com
Ekonomi
Per Nygren
Husnr 50
mobil 070-533 88 44
e-post emma.n.l@telia.com
Plusgiro 136052-8
Fakturaadress Siggebohyttan Fritidsby
c/o Per Nygren
Skyttegatan 8
702 15 örebro
Organisationsnummer 777100-2636
Bastukommitté
Lennart Andersson
Husnr 17
mobil 070-530 40 40
e-post r.lennart.andersson@telia.com
Materialförvaltare
Hans Gullberg
Husnr 60
mobil 070 513 82 52
e-post braungullberg@hotmail.com
Anders Edstam
Husnr 71
mobil 070 – 628 21 42
e-post andersedstam@tele2.se
Båt och Bryggkommitté
Hans Gullberg Sammankallande
Husnr 60
mobil 070 – 513 82 52
e-post braungullberg@hotmail.com
Ulf Sultan
Husnr 40
mobil 070-516 77 82
e-post ulf.i.sultan@telia.com
Göran Johansson
Husnr 57
mobil 070 – 231 17 02
e-post goranj55@yahoo.se
Kräftfiske
Hans-Erik Rundqvist
Husnr 26
mobil 070- 548 21 85
e-post h.e.rundqvist@telia.com
Ulf Sultan
Husnr 40
mobil 070-516 77 82
e-post ulf.i.sultan@telia.com
Tenniskommitte
Peter Nilsson
hus nr 29
mobil070-663 11 68 070-66 31 168
e-post peter@pnconsulting.nu
Representant i Uskens Fiskevårdsområde
Hans-Erik Rundqvist
Husnr 26
mobil 070- 548 21 85
e-post h.e.rundqvist@telia.com
Webansvarig
Jan-Åke Sandberg
Husnr 36
mobil 0708-514121
e-post  janakesandb@hotmail.com
Festkommitté
Erik &Gunilla Reinholdz
husnr 1
mobil 070-554 47 72
e-post erik.reinholdz@telia.com
Roger & Katarina Rynning
husnr 55
mobil 070-2965024
e-post r.rynning@telia.com
Per & Maj-Lis Nygren
husnr 50
mobil 070-343 27 12
e-post emma.n.l@telia.com
Stängselkommitté, övre fårhagen
Tomas Nilsson Sammankallande
Husnr 66
mobil 070-641 00 84
e-post tomas.nilsson10@comhem.se
Claes Eriksson
Husnr 2
mobil 070-513 30 62
e-post eriksson-claes@spray.se
Jonny Geidne
Husnr 22
mobil 010-495 65 84
e-post Jonny.Geidne@transportstyrelsen.se
Bo Linder
Husnr 58
mobil 070 724 79 32
e-post grelin@telia.com
Valberedning
Sven-Erik Berggren Sammankallande
Husnr 25
mobil 070-982 99 85
e-post sveneberggren@hotmail.com
Olle Aronsson
Husnr 47
mobil 070-252 22 89
e-post olov.aronsson@telia.com
Anders Abrahamsson
Husnr 53
mobil 070-744 30 68
e-post andersabraham72@hotmail.com

Sidan är senast uppdaterad
2020-04-13